• Zvuk předčící velikost - kapesní Bluetooth reproduktory a sluchátka s neuvěřitelným zvukem a basy!

NOVINKA-vysoko tónová keramická ozvučnice !!!

kolaz produktu 20014

Originální keramické reproduktory X-miniTM  - stylové kapesní repráky s Bass Xpansion Systémem a NOVĚ s vysoko tónovou keramickou ozvučnic v repro!!

 UNO_MAX_banner

malé, přenosné, nabíjecí reproduktory – pro mobil, iPad, notebook či MP3

   MAXIMÁLNÍ ZVUK – MINIMÁLNÍ VELIKOST – MAXIMÁLNÍ VÝDRŽ!

  Nové mini reproduktory X-miniTM UNO a MAX DUO používají světově unikátní keramické vysoko tónové lože pro ten nejlepší možný zvuk a opět posouvají hranice možností přenosných reproduktorů! 

Díky schopnosti reprodukovat široké frekvenční pásmo od nejčistějších výšek až po perfektně znějící basy je keramický vysoko tónový reproduktor schopný redukovat jakékoliv zkreslení a nabízí tak jasný a čistý zvuk. Detaily hudby jako hlas zpěváka a zvuk každého instrumentu jsou tak mnohem více přesné a čistější: Prostě zvuk, který musíte slyšet !!!

banner kolaz 2014

Singapore, listopad 2012 – Po úspěšném uvedení Bluetooth reproduktoru X-mini ™ Capsule Speaker KAI ™, který vyhrál obě nejvýznamnější ceny za design – Red dot design a iF Design Awards, firma XM-I zaměřila pozornost zpět k základům na zlepšení svých základních modelů X-mini™ originálních mobilních reproduktorů. Během posledních dvou let nám singapůrský výrobce XM-I dokázal že umí produkovat vynikající přenosné reproduktory, které se staly vzorem v segmentu mobilního audia. V loňském roce byly nejprodávanějším přenosným reproduktorem a obdrželi ocenění za design z nejuznávanějších zdrojů po celém světě. Tak jak můžeme udělat vynikající produkt ještě lepším?

 KVALITA ZVUKU

gun

Za prvé - použít technologii z profesionálních audio sestav a implementovat ji do unikátní technologie mobilního audia X-mini™. Díky keramickým zvukovým driverům získali reproduktory X-mini™ ostré hladné tóny vysokého rozsahu.
Za druhé - provést revizi patentovaného Bass Xpansion systému™ a získat větší hloubku a rozměr v nízkém rozsahu pro ještě výraznější basy, které u takto malého reproduktoru skutečně ohromí!
Za třetí - vmáčknout mocnější baterie pro výrazné zvýšení doby přehrávání, místo 10 hodin až na 20 hodin!

X-mini ™ UNO a MAX nabízí nový standard pro přenosné reproduktory se zavedením keramického zvukového válce. Po měsících výzkumu, zkoušek a vývoje prototypu, tým v XM-I zjistil, že keramický driver je nejvhodnější materiál, aby zvuk X-mini ™ posunul na další úroveň.

Keramický výškový reproduktor přináší několik výhod. Ve srovnání s hliníkovými výškovými reproduktory mohou keramické vydat širší frekvenční rozsah a krytí vyšších a nižších zvuků. V důsledku toho, zkreslení zvuku je také mnohem nižší, protože keramický driver je schopen odolat vysokým a nízkým frekvencím, aniž by produkoval nežádoucí trhliny ve zvuku.

Když reproduktor hraje v nízkofrekvenčním pásmu zvuku, je obtížné udržovat hloubku a intenzitu reprodukovaných basů. Keramický driver je schopen produkovat čisté a jasné zvuky precizně právě proto, že je schopen vysokého účinku na výstupu i při nízkých frekvencích.

V každém kmitočtovém místě, je keramický driver schopen dosahovat lepších výsledků a tím produkovat velkou jasnost zvuku, i když jsou různé kmitočty smíchány v jedné písni. S keramickým výškovým reproduktorem v UNO a MAX budou detaily a zvuk každého nástroje čistší a jasnější.

blue

ŽIVOTNOST BATERIE – neuvěřitelných 20 hodin poslechu !

X-mini ™ Capsule Speakers ™ je znám pro neskutečnou schopnost vydržet celé hodiny hrát, a to nebude výjimka ani u novým UNO a MAX. Ve skutečnosti, životnost baterie UNO byly vylepšeny až na 20 hodin s každým nabitím, zatímco MAX nabízí čas přehrávání až 18 hodin. Vestavěné Lithium-iontové baterie jsou nabíjeny pomocí velmi rozšířeného micro USB kabelu, asi dvě až tři hodiny.

ZATÍŽENÍ REZONANČNÍ ZÁKLADNY PRO X-mini ™ UNO mono

X-mini ™ Capsule Speakers ™ jsou známé produkcí basového výkonu nad rámec toho, co se očekává od jejich velikosti! X-mini ™ používá technologii rezonujícího BXS ™ systému, který používá rozeznění podložky (rezonanci) pro zesílení basového efektu. Se silnými basy linoucími se z X-mini ™ Capsule Speakers ™ bylo běžné vidět je poskakovat po stole, když hrají těžké basové melodie. I když mnoho lidí by se jistě bavilo při pohledu na tancující X-mini ™ Capsule Speaker ™, nově byla zvýšena hmotnost tak, že zůstane na místě, zatímco si můžete vychutnat ještě lepší basové linky z vašich oblíbených skladeb.

 

MAX gunMax greenMAX Blue

 INDIVIDUÁLNÍ INTEGROVANÉ KABELY PRO X-mini ™ MAX stereo

Nové stero reproduktory MAX, které přicházejí v páru, nyní nabízí další možnost využití a to každý modul sám o sobě. Každá strana stereofonních reproduktorů má svůj vlastní kabel zabudovaný do své základny, což znamená, že jej můžete jen připojit do vašeho media playeru a použít jako mono reproduktor. Pokud chcete stereo kvalitu, stačí použít stereo kabel, který je dodáván s výrobkem a připojit se k přehrávači pro skutečný stereofonní zážitek. Ať už se rozhodnete jej použít jako mono nebo stereo, budete mít možnost získat až 18 hodin úžasného zvuku!

spodni pohled redspodni pohled blue

 uno a max baner

Pro pozorné čtenáře přinášíme bonusový kod „mobilmania10″ k uplatnění na eshop.x-mini.cz! Pokud vás reproduktory X-mini zaujaly, kupte je nyní se slevou :-)

uno red na dřevě

 

 

Najdete nás na Facebooku


 

 

// // //