• Zvuk předčící velikost - kapesní Bluetooth reproduktory a sluchátka s neuvěřitelným zvukem a basy!

Plnění slibu „Sound Beyound Size“!

Předchozí generace X-mini ™ Capsule Speakers™ vždy kladly důraz na nejlepší kvalitu zvuku. Nyní byla filozofie konceptu Sound Beyond Size opět posunuta a vývojáři zbořili hranici mezi zvukem a velikostí ! Zúročení znalostí leadera mobilního audia a vynálezce  technologií vacuum BASS a Capsule speaker přivádí na trh REVOLUTION edici s přívlastky NEJ ve své třídě mobilních reproduktorů a sluchátek.  

X-MINI ™ CLICK je nejakčnější – vybavený tlačítkem pro ovládání telefonu a vytváření selfies = nejakčnější.

X-MINI ™ EXPLORE PLUS je nejsilnější kapesní repro, stereo zvuk + bass woofer

X-MINI ™ EXPLORE je vybaven stabilizátory pro krystalický zvuk s nedostižnou kvalitou 

X-MINI ™ ESCAPE lehká pohodlná bezdrátová sluchátka – až 18 hodin přehrávání v nekompromisní kvalitě

x-mini revolution edice
Nejlepší poměr cena /  výkon a konkurence má zase co kopírovat :-) , nás ale nezastaví !!!! Pamatujte: 

 WE PROMISED YOU SOUND BEYOND SIZE, IT IS A MOVEMENT, IT IS A LIFESTYLE, TO ACHIEVE BEYOND EXPECTATIONS. TO WORK HARD, TO PLAY HARD, BE YOU, BE HEARD, BE PART OF THE X-MINI ™ REVOLUTION

A výsledek ? Přečtěte si recenze :

Recenze X-Mini Explore a Explore Plus: bezdrátové reproduktory, které můžete polít vodou

 Recenze X-mini ESCAPE: Lehoučká sluchátka s klasickým designem

Recenze X-mini EVOLVE: Sluchátka a reproduktor v jednom

  Počítač pro každého – 4/2016 -recenze zde – kliknětě ! 

Recenze X-mini CLEAR, mini 3 a CLICK: Reproduktory, které vás neurazí

 evolve sluchátka

X-mini EVOLVE - bezdrátová stereo sluchátka a reproduktory v jednom, mikrofon-handsfree, Bluetooth 4.0, až 30 hodin na baterii, přehrávání i po kabelu. EVOLUCE a REVOLUCE v mobilním ZVUKU poháněno X-mini™ technologií kompaktních audio ozvučnic, X-mini™ Evolve přenáší um a zkušenosti X-mini do kategorie sluchátek a mění tím tradiční pohled na sluchátka díky své filozofii Sound beyond Size. Nabízí uživatelům jak osobní poslech tak i sdílení svého audio obsahu a to v jednoduše přenositelné a ovládatelné formě. X-mini™ opět boří hranice a mění svět mobilního audia a sluchátek!

 

 

ESCAPE 

X-mini ESCAPE  - evolve bannerxmini evolveZažijte skvělé basy a působivý řízný a čistý zvuk s novými sluchátky X-mini™ Escape! Lehoučká a komfortní stereo sluchátka s masivní výdrží! Připojení po drátu nebo bezdrátově přes Bluetooth.  Vybaveno zabudovaným mikrofónem a výkonnou baterií pro až 18 hodin nerušeného audio zážitku v nekompromisní kvalitě, X-mini™ Escape je perfektní a stylový společník každého hudebního nadšence, který má rád své uši a dopřeje jim luxus speciální pohodlné zvukové kapsy !  

 

EXPLORE PLUS

 

X-mini EXPLORE PLUS - Nejnovější  kolekce produktů X-mini přináší vynikající X-mini EXPLORE PLUS Stereo vacuum bass Bluetooth speaker, jde to i po drátu – 3,5mm audio jack vstup! Kapesní rozměry a nejsilnější stereo zvuk v ověřené kvalitě, X-mini™ Explore Plus opět posouvá hranice možností zvuk/velikost. Vylepšené super pumpující basy díky zabudovanému pasivnímu wooferu , Explore Plus nabízí pravý kapesní audio prožitek kdykoliv chcete. Bluetooth a IPX4 oplachu odolný outdoor design jsou jako stvořeny pro váš aktivní hudbou pulsující životní styl!

EXPLORE

X-mini EXPLORE - mono bluetooth bezdrátový outdoor IPX4 vacuum bass speaker. X-mini™ Explore má kompaktní kapesní velikost a díky IPX4 provedení je vhodný i pro venkovní či koupelnové použití (oplachuodolnost) Umí multi-point mód BT připojení a to mu umožňuje být bezdrátově propojený s více audio přehrávači najednou. Sdílejte hudbu s přáteli a překvapte je všestranným audio výkonem vašeho nového X-mini™  EXPLORE, který vás díky zabudovaným stabilizátorům potěší krystalicky čistým zvukem s nedostižnou kvalitou. Díky zabudovanému mikrofonu můžete i přijmout hovor a telefonovat jako s bezdrátovou handsfree.

 CLICK

 X-mini CLICK - vynikající microDevil Bluetoothreproduktor pro Smartphone, tablety a pod. – Bluetooth reproduktor velikosti palce ! Nejnovější přírůstek do rodiny X-mini’s™ ultra přenosných reproduktorů velikosti palce, X-mini™ Click je více než jen reproduktor! Funkční tlačítko jednotlačítkového ovládacího systému slouží i jako bezdrátový ovladač pro fotoaparát ve smartphonu, nebo tabletu , tzv. selfie tlačítko!. Zabudováno v lakovaném odolném metalickém těle a  vy tak můžete stylově poslouchat své oblíbené songy a při tom si udělat selfíčka.

wodaosund tg-s09

Wodasound TG-S09 Sport metal BT Super Bass speaker - laděná edice pro rok 2016

 “ Na vnitřku záleží! „ – Unikátní laděný přenosný super bas 3W reproduktor s Bluetooth

  1. zabudovaný mikrofon + bluetooth + handsfree funkce při telefonování
  2. reproduktor s dvojitý 52mm NEOdium magnet s 16-ti jádry (pouze Wodasound edice)
  3. 2 okruhová řízená baterie 600mAh  ->  20% energie navíc (pouze Wodasound edice)

POZOR–neplést s kopiemi ! Reproduktor Wodasound má lepší ozvučnici (bass technologii) a baterii. 

TG-S09 =  reproduktor + Bluetooth, micro SD slot = MP3 přehrávání , FM rádio, mikrofon, přehrávání i přes audio kabel s 3,5mm jackem - pět funkcí v jednom !! 

x-mini mini3

X-mini Mini 3  - přináší dokonalý zvuk, mobilitu a kvalitu. Velmi mobilní, kvalitně hrající a při tom levný Bluetooth 4.1 reproduktor- Kvalitní  laděná Alu ozvučnice pro nejčistší zvukpatentovaný vacuum Bass Xpansion System pro překvapivě silnou reprodukci basů . Dostatečně dlouhá výdrž baterie 6-10 hod

 THE MOST POPULAR X-MINI CAPSULE SPEAKER IS BACK!

 

Najdete nás na Facebooku


 

 

// // //